Centrum Medyczne OrtoMed

ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Centrum Medyczne OrtoMed

Centrum Medyczne OrtoMed

Szanowni Państwo, z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu stworzyliśmy Centrum Medyczne OrtoMed. Jest to szereg poradni specjalistycznych, poradnia dietetyczna oraz rehabilitacyjna. Zatrudniamy bardzo dobrych i sprawdzonych lekarzy. Nasi fizjoterapeuci specjalizują się w fizjoterapii sportowej – prowadzimy rehabilitację piłkarzy i hokeistów, w rehabilitacji osób starszych, dzieci, osób po urazach ortopedycznych oraz po różnego rodzaju operacjach. Centrum znajduje się w budynku Stadionu Cracovii. Już samo miejsce ma uzmysłowić naszym Pacjentom, jak ważny jest trening.

Lokal podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza z nich, to poradnia wielospecjalistyczna z rejestracją i poczekalnią. W poradni przyjmują specjaliści z dziedziny: ortopedii, ortopedii dziecięcej, reumatologii, chirurgii dziecięcej, kardiologii, dermatologii, psychatrii, psychologii. Lekarze przyjmują pacjentów w przestronnych gabinetach z widokiem płytę boiska Cracovii.

W poradni znajduje się również gabinet diagnostyczno-zabiegowy, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają drobne zabiegi, które mogą być wykonane w warunkach ambulatoryjnych.

Zabiegi operacyjne wykonujemy we współpracy ze Szpitalem Dworska.

Druga strefa to Poradnia Rehabilitacyjna z gabinetami do prowadzenia terapii manualnej, masażu, konsultacji fizjoterapeutycznych i dietetycznych oraz gabinet fizykoterapii, wyposażony w nowoczesny sprzęt. W Centrum jest również sześćdziesięciometrowa sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych) z pięknym widokiem na płytę boiska Cracovii.

Nasze Centrum zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych w różnym wieku, chcących utrzymać dobrą kondycję fizyczną jak najdłużej.

WIRTUALNY SPACER