ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Centrum Medyczne OrtoMed

Centrum Medyczne OrtoMed

Szanowni Państwo,

ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu. Jest to szereg poradni specjalistycznych, poradnia dietetyczna oraz rehabilitacyjna. Zatrudniamy bardzo dobrych i sprawdzonych lekarzy, a nasi fizjoterapeuci specjalizują się w fizjoterapii sportowej – prowadzimy rehabilitację piłkarzy i hokeistów, w rehabilitacji osób starszych, dzieci, osób po urazach ortopedycznych oraz po różnego rodzaju operacjach.

W poradni przyjmują specjaliści z dziedziny: ortopedii, ortopedii dziecięcej, dermatologii, dietetyki, dietetyki dziecięcej, psychiatrii, laryngologii, chirurgii, urologii oraz lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej.

W poradni znajduje się również gabinet diagnostyczno-zabiegowy, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają drobne zabiegi, które mogą być wykonane w warunkach ambulatoryjnych.

Zabiegi operacyjne wykonujemy we współpracy ze Szpitalem Dworska.

Poradnia Rehabilitacyjna to gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu, konsultacji fizjoterapeutycznych oraz gabinet fizykoterapii, wyposażony w nowoczesny sprzęt. W Centrum jest również sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych).

Nasze Centrum zostało stworzone z myślą o ludziach w różnym wieku, chcących utrzymać dobrą kondycję fizyczną jak najdłużej.