Centrum Medyczne OrtoMed

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Wojciech Czarnecki

Moją przygodę z rehabilitacją rozpocząłem od wyjazdu do Narodowej Akademii Sportu w Sofii w Bułgarii. Tam jako student Wychowania Fizycznego wplatałem w swoje obowiązki zajęcia z medycyny sportu. Kilka lat później skończyłem studia magisterskie z rehabilitacji ruchowej na AWF w Krakowie, kontynuuje tam studia doktoranckie i pracuję na kierunku Fizjoterapii. posiadam wiedzę teoretyczną. Jednocześnie pracowałem na oddziałach rehabilitacji w NZOZ Pasternik a następnie w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum.

Dzisiaj rozwijam się pracując z różnymi pacjentami. Neurologicznymi po wypadkach komunikacyjnych, z urazami głowy, po udarach, pacjentami ortopedycznymi i bólowymi w Centrum Medycznym i Szpitalu OrtoMed.
Moja pasja i chęć do pogłębiania wiedzy na temat problemów z jakimi borykają się pacjenci,
spowodowała że rozpocząłem studia pięcio-letnie z medycyny osteopatycznej. Dzięki tej alternatywnej metodzie leczenia odnajduję pierwotną dysfunkcję która wywołuje ból lub kontuzję. Dzięki tej metodzie jestem w stanie pracować z bólem niewiadomego pochodzenia, migreną, bólami brzucha, zaburzenia snu, opuchlizną oraz pacjentami po urazach głowy.

Wojciech Czarnecki - Rehabilitacja OrtoMed