ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

LEK. MED. MARTA ZIELIŃSKA

Tytuł naukowy: Lekarz, specjalista w dziedzinie otolaryngologii

Absolwentka wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów swoje zainteresowania skupiała wokół dziedzin zabiegowych będąc członkiem Koła Naukowego Chirurgii Ogólnej, Aktualnie pracownik Klinicznego Oddziału Otolaryngologii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, w którym odbywała i ukończyła specjalizację.

Odbyła staż z zakresu chirurgii plastycznej w SCM w Polanicy Zdroju oraz z zakresu chirurgii onkologicznej głowy i szyi w Regina Elena National Cancer Institute w Rzymie. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi oraz American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery. Autor i współautor prezentacji naukowych przedstawianych na konferencjach. Uczestniczy w licznych kursach krajowych i zagranicznych

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń nosa, zatok, jamy ustnej, gardła, migdałków podniebiennych, krtani ,ucha, ślinianek oraz zmian w obrębie szyi oraz twarzy. W czasie wolnym poświęca się nurkowaniu, wspinaczce wysokogórskiej i podróżom.