ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

LEK. MED. ALEKSANDRA MORAWIECKA-JUSZCZYK

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie endokrynologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Moje szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, zdając egzamin jeszcze w trakcie jego trwania. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Posiadam certyfikat ukończenia kursu z zakresu ultrasonografii tarczycy organizowanego przez PTBN (Polskie Towarzystwo Biopsji Narządowej) we współpracy z PTEO (Polskie Towarzystwo Endokrynologii Onkologicznej).

Medycyna jest moją pasją, do której podchodzę z zaangażowaniem, zwracając szczególną uwagę na transparentność leczenia. Dbam o to, aby proces diagnostyczno-leczniczy był prowadzony w relacjach partnerskich z pacjentem/ką, przy poszanowaniu jego/jej preferencji oraz wartości.

Stale pogłębiam swoje kompetencje zawodowe, dbając by były one zgodne z najnowszą, dostępną wiedzą medyczną. Biorę częsty udział w kursach, szkoleniach oraz zjazdach naukowych poświęconych tematyce chorób endokrynologicznych.