ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Nowootwarte Centrum Medyczne OrtoMed przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie

 

 

Szanowni Państwo, z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu rozszerzyliśmy ofertę. Zostało otwarte Centrum Medyczne OrtoMed. Jest to szereg poradni specjalistycznych, które są potrzebne, by proces leczenia pacjenta, który chce powrócić do pełnej sprawności był jak najbardziej efektywny. Centrum Medyczne OrtoMed znajduje się w budynku Stadionu Cracovii. Już samo miejsce ma uzmysłowić naszym pacjentom, jak ważny jest trening.

Lokal podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza z nich, to poradnia wielospecjalistyczna z rejestracją i poczekalnią. W poradni przyjmują specjaliści z dziedziny: ortopedii,  ortopedii dziecięcej, kardiologii, reumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej i flebologii, chirurgii dziecięcej, dermatologii.

W poradni znajduje się również gabinet diagnostyczno-zabiegowy, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają drobne zabiegi, które mogą być wykonane w warunkach ambulatoryjnych.

Lekarze przyjmują pacjentów w przestronnych gabinetach z widokiem na płytę boiska.

Druga strefa to Poradnia Rehabilitacyjna z gabinetami do prowadzenia terapii manualnej, masażu, konsultacji fizjoterapeutycznych i dietetycznych oraz gabinet fizykoterapii, wyposażony w nowoczesny sprzęt.

W Centrum Medycznym OrtoMed jest również sześćdziesięciometrowa sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych), szatnie damska i męska, a także toalety i prysznic.