Centrum Medyczne OrtoMed

NAPISZ DO NAS biuro@klinika-ortomed.pl
ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Dr N. Med. Paweł Ślęczka

Dr N. Med. Paweł Ślęczka

Tytuł naukowy: doktor nauk medycznych

Wykształcenie:

Po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielloński w Krakowie w 1996 roku i po odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem pracę w Szpitalu w Myślenicach. Początkowo pracowałem na Oddziale Chirurgii Ogólnej a następnie na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym, gdzie pracuję do dzisiejszego dnia. Specjalizację I-stopnia z Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu uzyskałem w 2000 roku, zaś II-stopnia w 2005.

Zainteresowania:

Moim głównym polem zainteresowań jest artroskopia, którą interesuję się już od 2004 roku. Uczestniczyłem w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach (między innymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych) – początkowo jako uczestnik, obecnie głównie jako wykładowca. Szczególnym wyróżnieniem było zaproszenie mnie w 2011 roku do Davos (Szwajcaria) na seminarium dedykowane wykładowcom i instruktorom uczącym innych ortopedów.

Obecnie:

 Od 2012 roku jestem wykładowcą w Centrum Edukacji Medycznej gdzie w nowatorski sposób uczymy artroskopii.
Badania związane z diagnostyką uszkodzeń łąkotki, których wyniki były przedstawione w mojej pracy doktorskiej.
Od 2014 roku jestem ordynatorem Oddziału Chirurgii Urazowo-ortopedycznej. Przez cały okres pracy zawodowej przeprowadziłem liczne zabiegi zarówno z zakresu chirurgii ortopedycznej jak również urazowo-ortopedycznej.