Orto-Med Kraków

ZADZWOŃ +48 12 422 13 80

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

ORTOMED

CENTRUM MEDYCZNO – REHABILITACYJNE
CELE

Szanowni Państwo, z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu rozszerzyliśmy ofertę OrtoMed. W październiku 2015 roku zostało otwarte Centrum Medyczne OrtoMed. Jest to szereg poradni specjalistycznych, które są potrzebne, by proces leczenia i rehabilitacji Pacjenta, który chce powrócić do pełnej sprawności, był jak najkrótszy. Centrum znajduje się w budynku Stadionu Cracovii. Już samo miejsce ma uzmysłowić naszym Pacjentom, jak ważny jest trening.

Lokal podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza z nich, to poradnia wielospecjalistyczna z rejestracją i poczekalnią. W poradni przyjmują specjaliści z dziedziny: ortopedii, ortopedii dziecięcej, reumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, dermatologii. Lekarze przyjmują pacjentów w przestronnych gabinetach z widokiem płytę boiska Cracovii.

W poradni znajduje się również gabinet diagnostyczno-zabiegowy, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają drobne zabiegi, które mogą być wykonane w warunkach ambulatoryjnych.

Druga strefa to Poradnia Rehabilitacyjna z gabinetami do prowadzenia terapii manualnej, masażu, konsultacji fizjoterapeutycznych i dietetycznych oraz gabinet fizykoterapii, wyposażony w nowoczesny sprzęt. W Centrum jest również sześćdziesięciometrowa sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych) również z pięknym widokiem na płytę boiska Cracovii.

Nasze Centrum zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, chcących utrzymać dobrą kondycję fizyczną jak najdłużej.

WIRTUALNY SPACER